logo firmy jurpol szyby samochodowe Flaga DE Flaga EN

BEZPIECZNA SZYBA W TWOIM AUCIE


USZKODZONA, PORYSOWANA, PĘKNIĘTA punktowo lub w szerszym obszarze SZYBA SAMOCHODOWA w Twoim aucie może zostać uratowana. Zapraszamy od 17-03-2014 roku na DARMOWY PRZEGLĄD SZYB SAMOCHODOWYCH.

Zweryfikujemy jakość szyb w Twoim Pojeździe. Ustalimy stopień uszkodzeń, doradzimy czy warto naprawiać czy też lepiej poczekać i wymienić ją na nową.

Wykwalifikowani doradcy serwisowi dokonają oględzin szyb w Twoim pojeździe oraz sprawdzą stopień zużycia piór wycieraczek tak aby podróżowanie było komfortowe i bezpieczne.

Akcja dotyczy wszystkich marek pojazdów aut osobowych, dostawczych jak również samochodów ciężarowych. Przyjedź a przekonasz się, że warto.

Wszyscy klienci naszego serwisu biorący udział w akcji BEZPIECZNA SZYBA W TWOIM AUCIE otrzymają 10% rabat na naprawę szyby oraz 15% rabat na zakup nowych piór wycieraczek.

Serdecznie zapraszamy
Zespół JURPOL

JURPOL Szyby samochodowe jest liderem w branzy motoryzacyjnej zajmującym się serwisem szyb samochodowych, montaz szyb, wymiana szyb, przyciemnianie szyb, sprzedaz szyb, naprawa szyb. Jurpol montuje szyby w autach osobowych, ale równiez w pojazdach cięzarowych, szynowych, przemysłowych, a takze zabytkowych. Jako lider w branzy dystrybucji i wymiany szyb samochodowych zajmuje się dodatkowo wygładzaniem rys na szybach samochodowych jak równiez naprawy pęknięć. Poprzez szeroki wachlarz usług trafia do obszernego zespołu klientów.

© 2009-2023 JURPOL | Projekt: Happy Design | Wykonanie: webwizards