logo firmy jurpol szyby samochodowe Flaga DE Flaga EN

TRADYCJA

tradycja w firmie Jurpol tradycja w firmie Jurpol tredycja w firmie Jurpol

Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy JURPOL J&J Jóskowiak i Syn, Centrum Montażu i Sprzedaży Szyb Samochodowych Sp. Jawna.

Nasza firma, od 1989 roku jest autoryzowanym dostawcą markowych szyb samochodowych na rynku województwa wielkopolskiego oraz województw sąsiadujących. Nasza działalność to wykonywanie kompleksowo, usług związanych ze sprzedażą i wymianą szyb samochodowych do każdego rodzaju pojazdów, od samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych czy rolniczych oraz pojazdów komunikacji miejskiej. Na bieżąco śledzimy zachodzące zmiany na rynku i podnosimy nasze kwalifikacje tak, aby zapewnić bardzo dobry serwis wszystkim klientom.

Godni zaufania, z dobrymi tradycjami.

Stawiamy na dobry i sprawdzony towar OEM oraz na jakość wykonywanej usługi, właśnie to wyróżnia naszą firmę spośród dużej konkurencji na rynku.

Lata doświadczeń sprawiły, iż naszą bazą oraz największą wartością jest Klient i jego potrzeby.

Nasi pracownicy zawsze chętnie poświęcą Państwu czas, by udzielić indywidualnych wskazówek, uwzględniając każdą potrzebę. Dbamy, aby po wykonaniu usługi w naszych serwisach montażowych, Państwa samochód był zawsze gotowy do drogi.

Do zobaczenia w naszych serwisach:

Komorniki, Poznań, Września, Kalisz, MOBILE-SERWIS [montaż u klienta]

JURPOL Szyby samochodowe jest liderem w branzy motoryzacyjnej zajmującym się serwisem szyb samochodowych, montaz szyb, wymiana szyb, przyciemnianie szyb, sprzedaz szyb, naprawa szyb. Jurpol montuje szyby w autach osobowych, ale równiez w pojazdach cięzarowych, szynowych, przemysłowych, a takze zabytkowych. Jako lider w branzy dystrybucji i wymiany szyb samochodowych zajmuje się dodatkowo wygładzaniem rys na szybach samochodowych jak równiez naprawy pęknięć. Poprzez szeroki wachlarz usług trafia do obszernego zespołu klientów.

© 2009-2023 JURPOL | Projekt: Happy Design | Wykonanie: webwizards